SV Vasse 2 laat zich naaien in Losser

Zondag 12 november 2017:

Losser 3 – SV Vasse 2    1-1 (0-1)

22 Lex 0-1 (assist: Jasper), 73. Losser 1-1.

Het was vooraf de wedstrijd die je verwacht dat ging komen, en het kwam nog uit ook. Een tegenstander op leeftijd, een scheidsrechter die de naam thuisfluiter met verve uitdraagt, en je eigen team dat niet goed genoeg is om het verschil te maken. En dan krijg je situaties (lees: frustraties) door eigen spelers waarvan je dat totaal niet verwacht. Bjorn die de scheidsrechter verbaal bejegent en Walter die het liefst iemand onthoofd had. Overtredingen die niet bestraft worden, kansrijke aanvallen die onterecht worden afgevlagd, etcetera, etcetera. Gauw vergeten dus. Maar een fijne voetbalmorgen? Nee.

Volgende wedstrijd: SV Vasse 2 – Saasveldia 3, zondag 19 november, aanvang 10.00 uur.