Untitled Document
Programma : Donderdag - 26 april 2018
SV Vasse 3- Reutum 3    
aanvang: 19.00 uur    

Programma : Zaterdag - 28 april 2018
V.M.C. JO19-1 ─ Fleringen JO19-1  
aanvang: 14.30 uur scheidsrechter: Ronald Kenkhuis
aanwezig: 13.30 uur Vasse  
V.M.C. JO13-2 ─ Quick'20 JO13-9  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig: 09.45 uur Vasse  
V.M.C. JO11-2 ─ Bornerbroek JO11-2  
aanvang: 09.00 uur scheidsrechter: John Nijhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
Rijssen Vooruit JO10-1 ─ V.M.C. JO10-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 07.45 uur    
V.M.C. JO9-1 ─ P.H. JO9-2  
aanvang: 09.00 uur spelleider: Jasper Brunninkhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
V.M.C. JO8-1 ─ Rood Zwart JO8-4  
aanvang: 09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig: 08.30 uur Manderveen  

Programma : Zondag - 29 april 2018
SV Vasse 1 - Almelo 1    
aanvang: 14.00 uur scheidsrechter: H. Drenth
SV Vasse 2 - Stevo 4    
aanvang: 10.00 uur    
SV Vasse 3 - Fleringen 3    
aanvang: 11.00 uur    
SV Vasse VE1 - Fleringen VE1  
aanvang: 09.00 uur    

Programma : Donderdag - 03 mei 2018
SV Vasse 2 - Oldenzaal 3  
aanvang: 19.00 uur    
Luctor et Emergo 4 - SV Vasse 3  
aanvang: 19.00 uur    
SV Vasse 4 - Saasveldia 7  
aanvang: 19.00 uur    

Programma : Zaterdag - 05 mei 2018
B.Z.S.V. JO9-1 ─ V.M.C. JO9-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 08.00 uur    
Luctor et Emergo JO8-2 ─ V.M.C. JO8-1  
aanvang: 08.45 uur  
vertrek: 07.45 uur    

Programma : Zondag - 06 mei 2018
Sportlust Glanerbrug 1 - SV Vasse 1  
aanvang: 14.00 uur scheidsrechter: H. Simmelink
Stevo 4 - SV Vasse 2    
aanvang: 10.45 uur    
SV Vasse 3 - UD 8      
aanvang: 10.00 uur    
KOSC 8 - SV Vasse 4    
aanvang: 11.00 uur    
Manderveen VE1 - SV Vasse VE1  
aanvang: 09.30 uur    

Programma : Donderdag - 10 mei 2018
Hengelo 1 - SV Vasse 1    
aanvang: 14.00 uur scheidsrechter: A. ter Huerne
SV Vasse 3 - TVC'28 11    
aanvang: 10.00 uur    
SV Vasse 4 - UD 7      
aanvang: 10.00 uur    

Programma : Zaterdag - 12 mei 2018
V.M.C. JO19-1 ─ R.S.C. JO19-2  
aanvang: 14.30 uur scheidsrechter: Rob Rikmanspoel
aanwezig: 13.30 uur Vasse  
H.H.C. Hardenberg JO17-6 ─ V.M.C. JO17-1  
aanvang: 12.30 uur  
vertrek: 11.00 uur    
Heeten JO15-1 ─ V.M.C. JO15-1  
aanvang: 12.45 uur  
vertrek: 11.00 uur    
V.M.C. JO13-1 ─ Almelo JO13-1  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Jos Heidkamp
aanwezig: 09.45 uur Manderveen  
V.M.C. JO13-2 ─ De Lutte JO13-2  
aanvang: 10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig: 09.45 uur Vasse  
Achilles E. JO11-1 ─ V.M.C. JO11-1  
aanvang: 09.00 uur  
vertrek: 07.45 uur  
Excelsior'31 JO11-9 ─ V.M.C. JO11-2  
aanvang: 10.30 uur  
vertrek: 09.15 uur    
V.M.C. JO10-1 ─ D.E.T.O. JO10-2  
aanvang: 09.00 uur scheidsrechter: Jelco Pegge
aanwezig: 08.30 uur Manderveen  
V.M.C. JO9-1 ─ Heracles JO9-3  
aanvang: 09.00 uur spelleider: Ruud Haarhuis
aanwezig: 08.30 uur Vasse  
S.C. Daarle JO9-1 ─ V.M.C. JO9-2  
aanvang: 10.00 uur  
vertrek: 09.00 uur    
V.M.C. JO8-1 ─ D.E.T.O. JO8-3  
aanvang: 09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig: 08.30 uur Manderveen  

Programma : Zondag - 13 mei 2018
RSC 1 - SV Vasse 1      
aanvang: 14.00 uur scheidsrechter:  
SV Vasse 2 - Losser 3    
aanvang: 10.00 uur    
Stevo 8 - SV Vasse 3    
aanvang: 10.00 uur    
KOSC 7 - SV Vasse 4    
aanvang: 11.00 uur    
Saasveldia VE1 - SV Vasse VE1  
aanvang: 09.00 uur