Vasse 1 hervat competitie in Overdinkel

Voor zover de weergoden geen roet in het eten gooien wordt komende zondag voor de eerste elftallen de competitie weer hervat. Het is daarbij altijd afwachten in welke vorm de teams de gedwongen winterstop hebben overleeft. Even rustig aan beginnen is er dit keer zeker niet bij want er wacht gelijk een kraker voor de ploeg van trainer-coach Mark Bolink, in de vorm van concurrent SC Overdinkel.

Het is de eerste keer dit seizoen dat de ploegen elkaar tegenkomen, maar terugkijkend op de ontmoetingen van vorige jaargangen kan worden geconcludeerd dat men over het algemeen zeer aan elkaar gewaagd is. Onder leiding van arbiter Rakers zal er om 14.30 uur worden afgetrapt op het natuurgras van sportpark ’t Wilpelo.

Voor de overige seniorenteams is er op zondag 28 januari geen competitieprogramma vastgesteld, maar wordt er met inhaalwedstrijden gestart op de volgende zondag 4 februari. Wel oefent Vasse 2 a.s. zondag tegen TVC’28 5 in Tubbergen (11.00 uur).